Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Smyczyna

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 116,00 m², Smyczyna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 116,00 m², Smyczyna

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602 LOKALIZACJA: Działka położona jest w miejscowości Smyczyna, w prestiżowej i wyjątkowo spokojnej części, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna lokalizacja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury. Okolica charakteryzuje się zab...

    więcej »

    SDP Nieruchomości Wrocław

    2 980 000 zł

    Smyczyna

    3 116,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Smyczynie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Smyczynie: 956 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3116 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3116 m²

Wskaźniki rynku działek w Smyczynie

  • Ceny działek na sprzedaż w Smyczynie są o 14,94% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Smyczynie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni