Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Raciborsko

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 915,00 m², Raciborsko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 915,00 m², Raciborsko

    Raciborsko gm. Wieliczka. Do sprzedania działka o pow.ok 39 ara w części łąki (Tereny Z ) oraz las (Tereny ZL). Działka płaska dojazd droga gminną , następnie ostatni odcinek droga prywatna ( służebność przejazdu i przechodu). Kształt działki nieregularny, wystawa południowa. Media w drodze gminnej...

    więcej »

    ABC DOM Biuro Nieruchomości

    200 000 zł

    Raciborsko

    3 915,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Raciborsku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Raciborsku: 51 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3915 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3915 m²

Wskaźniki rynku działek w Raciborsku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 74,90%
  • Ceny działek na sprzedaż w Raciborsku są o 94,50% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Raciborsku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni