Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Piotrkowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 13 205,00 m², Piotrkowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 13 205,00 m², Piotrkowice

    Działka budowaną z możliwością zabudowy usługowej, o powierzchni 13200m. Działka podzielona na 10 mniejszych działek o powierzchni około 1200m plus drogi dojazdowe, które zostały oddane w użytkowanie gminne. Przy działce prąd oraz woda miejska. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze wojewódz...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    1 307 295 zł

    Piotrkowice

    13 205,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Piotrkowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Piotrkowicach: 99 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 13205 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 13205 m²

Wskaźniki rynku działek w Piotrkowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 56,30%
  • Ceny działek na sprzedaż w Piotrkowicach są o 62,68% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Piotrkowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni