Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Oblas

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 087,00 m², Oblas, Przytycka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 087,00 m², Przytycka

    Zamieszkaj w pięknej i malowniczej miejscowości Oblas... LOKALIZACJA: Oblas – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie radomskim, w gminie Przytyk. Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 740. Do Radomia jest ok 20 km Do Przytyka ok 1,2 km Do Odrzywołu ok 28 km Do Warsza...

    więcej »

    homfi

    163 000 zł

    Oblas, Przytycka

    1 087,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Oblesie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Oblesie: 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1087 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1087 m²

Wskaźniki rynku działek w Oblesie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 38,49%
  • Ceny działek na sprzedaż w Oblesie są o 95,35% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Oblesie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni