Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Niepoczołowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Zdjęcie oferty
    info-icon
    info-icon
    Działka 6 500,00 m², Niepoczołowice

    Na sprzedaż działka z lasem i oczkiem wodnym! Działka jest w super miejscu, otoczona lasami 350 metrow od jeziora Potęgowskiego.Działka nr 541, obręb Niepoczołowice, Gmina Liniewo, Powiat Wejherowski Miejscowy plan zakłada:- powierzchnia zabudowy: maksymalnie 10%,- wskaźnik intensywności zabudowy: m...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    487 500 zł

    Niepoczołowice

    6 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Niepoczołowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Niepoczołowicach: 75 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 6500 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 6500 m²

Wskaźniki rynku działek w Niepoczołowicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 3,77%
  • Ceny działek na sprzedaż w Niepoczołowicach są o 86,17% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Niepoczołowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni