Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Marków-Towarzystwo

Znaleziono 3 oferty

    Lista ofert

  • Działka 3 851,00 m², Marków-Towarzystwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 851,00 m², Marków-Towarzystwo

    Zapraszam do zakupu działki w Marków Towarzystwo nieopodal Mszczonowa. Na sprzedaż działka w kształcie trapezu we wsi Marków Towarzystwo tuż obok Mszczonowa o średnich wymiarach 50 x 73. Działka dobrze zlokalizowana, do Warszawy ok. 40 min trasą Katowicką. Do Wręczy Park Suntago 5 km. Duża działka w...

    więcej »

    Metrohouse

    300 000 zł

    Marków-Towarzystwo

    3 851,00 m²

  • Działka 3 010,00 m², Marków-Towarzystwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 010,00 m², Marków-Towarzystwo

    Działka o kwadratowym kształcie w Marków Towarzystwo koło Mszczonowa. Działka zaraz za Mszczonowem o idealnym kwadratowym kształcie. Działkę można bardzo dobrze zagospodarować. Cicha okolica, dobry dojazd do Warszawy około 40 min. Park Suntago oddalony jest o 5 km. Zapraszam do zakupy idealnej do za...

    więcej »

    Metrohouse

    240 000 zł

    Marków-Towarzystwo

    3 010,00 m²

  • Działka 3 200,00 m², Marków-Towarzystwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 200,00 m², Marków-Towarzystwo

    Duża działka o idealnym kwadratowym kształcie we wsi zaraz za Mszczonowem. Działka dobrze zlokalizowana o powierzchni 3200 we wsi Marków Towarzystwo obok Mszczonowa. Działka posiada dojazd drogą gruntową we współwłasności ułamkowej. Kształt działki to kwadrat o wymiarach ok. 62x52. Do Warszawy trasą...

    więcej »

    Metrohouse

    250 000 zł

    Marków-Towarzystwo

    3 200,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Markowie-Towarzystwie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 3 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Markowie-Towarzystwie: 79 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3010 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3851 m²

Wskaźniki rynku działek w Markowie-Towarzystwie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 48,28%
  • Ceny działek na sprzedaż w Markowie-Towarzystwie są o 92,61% tańsze niż w Warszawie