Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Łady

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 2 635,00 m², Łady, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 635,00 m², Łady

    Możliwość wydzielenia działki ok. 2635 m2. z większej działki działki budowlanej powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron drogą gminna. W momencie podzielenia działki każda część ok. 2635 m2 ma swoją drogę. Szerokość dróg gminnych 10 m. W okoli...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    1 897 200 zł

    Łady

    2 635,00 m²

  • Działka 2 190,00 m², Łady, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 190,00 m², Łady

    Działka budowlana, powierzchnia 2190 mkw., szerokość 25,10 m. długość 79,85 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron: drogą prywatną, oraz drogą gminną . Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. W okolicach znajduje się wiele domów jednorodzinnych i są budowane nowe osiedla (Dawidy, Falenty, Nowe Zamieni...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    1 576 800 zł

    Łady

    2 190,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Ładach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Ładach: 720 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2190 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2635 m²

Wskaźniki rynku działek w Ładach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 156,82%
  • Ceny działek na sprzedaż w Ładach są o 51,35% tańsze niż w Warszawie