Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Krzeczyn

Znaleziono 4 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 092,00 m², Krzeczyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 092,00 m², Krzeczyn

    Jeśli szukasz Oazy dla swojej rodziny, działka w Krzeczynie to wymarzone miejsce, w którym możecie zacząć nowe życie. Cieszcie się z korzyści jakie daje dom z dala od wielkomiejskiego chaosu.Osobom, które szanują swój czas i zdrowie zaproponujemy zero-energetyczne jednorodzinne domy modułowe SMART,...

    więcej »

    RCS Nieruchomości

    161 179 zł

    Krzeczyn

    1 092,00 m²

  • Działka 810,00 m², Krzeczyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 810,00 m², Krzeczyn

    ✅ Działka budowlana MN/5 | 810-2143 m² | 25 min do Wrocławia | faktura VAT - bez PCC, 123 zł / m² (brutto z fakturą VAT)✅ Lokalizacja w mapach Google: https://maps.app.goo.gl/3ANLFNDSKzR4TbCB7✅ Lokalizacja w mapach SIP: https://olesnicaolesnicki.e-mapa.net/?userview=735✔ 5 minut do Oleśnica✔ 25 m...

    więcej »

    RCS Nieruchomości

    99 630 zł

    Krzeczyn

    810,00 m²

  • Działka 876,00 m², Krzeczyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 876,00 m², Krzeczyn

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotycząca działek z warunkami zabudowy w Krzeczynie.Obecnie na sprzedaż jest 11 działek.249/108 - 848 m2 - cena 127200 zł (netto)249/109 - 857 m2 - cena 128550 zł (netto)249/110 - 833 m2 - cena 124950 zł (netto)249/125 - 857 m2 - cena 128550 zł (netto)249/126 - 8...

    więcej »

    Nexus360 Nieruchomości

    131 400 zł

    Krzeczyn

    876,00 m²

  • Działka 1 072,00 m², Krzeczyn, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 072,00 m², Krzeczyn

    Na sprzedaż działka budowlana nr 249/71 w miejscowości Krzeczyn, Gmina Oleśnica, Powiat Oleśnicki , województwo Dolnośląskie.Powierzchnia działki to 1072 m2. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu. Działka posiada piękne nasadzenia drzew, dzięki którym budując dom mamy piękną ścianę zieleni. Dzia...

    więcej »

    Nexus360 Nieruchomości

    180 000 zł

    Krzeczyn

    1 072,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Krzeczynie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 4 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Krzeczynie: 147 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 810 m²