Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kowala-Stępocina

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 041,00 m², Kowala-Stępocina, Radomska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 041,00 m², Radomska

    Ta działka nie jest dla każdego. Będzie doskonała dla tych, którzy doceniają swoją własną dużą przestrzeń. Bliskość miasta (minuta jazdy autem) tworzy z tego miejsca doskonały punkt dla każdej rodziny czy też inwestycyjnie. Lokalizacja to Kowala, ulica Radomska, która idąc w linii prostej prowadzi w...

    więcej »

    homfi

    130 125 zł

    Kowala-Stępocina, Radomska

    1 041,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 125 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1041 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1041 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 50,90%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni