Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kościerska Huta

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 079,00 m², Kościerska Huta, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 079,00 m², Kościerska Huta

    DZIAŁKA BUDOWLANA/ INWESTYCYJNA Kościerska Huta - 3 km od Kościerzyny pod zabudowę usługowo mieszkaniową. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w Kościerskiej Hucie Położna na obrzeżach Kościerzyny w cichej, spokojnej okolicy.DZIAŁKA:Działka jest w kształcie prostokąta. Jej powierzchnia całkowita wynosi...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    799 000 zł

    Kościerska Huta

    4 079,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 196 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4079 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4079 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni