Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kolonia

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 143,00 m², Kolonia, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 143,00 m², Kolonia

    Kolonia (gm. Kartuzy). Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchniach: 1143 m2; położoną w miejscowości Kolonia w odległości 14 km od Kartuz. Działka w kształcie prostokąta, bardzo dobry dojazd, spokojna i cicha okolica - do lasu około 300m. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Uzbrojenie: wod...

    więcej »

    HORYZONT NIERUCHOMOŚCI Krystian Szpinek

    155 000 zł

    Kolonia

    1 143,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kolonii - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kolonii: 136 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1143 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1143 m²

Wskaźniki rynku działek w Kolonii

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 75,48%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kolonii są o 95,64% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kolonii

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni