Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kłudzice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 351,00 m², Kłudzice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 351,00 m², Kłudzice

    Kłudzice – działka 3351 m2 objęta MPZP +projekt zabudowy dew. . homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej działki budowlanej z MPZP w miejscowości Kłudzice (woj. łódzkie, powiat piotrkowski, gmina Sulejów) Kłudzice to urokliwa wieś w gminie Sulejów w woj. łódzkim, gdzie można poczuć bliskoś...

    więcej »

    homfi

    279 000 zł

    Kłudzice

    3 351,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kłudzicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kłudzicach: 83 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3351 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3351 m²

Wskaźniki rynku działek w Kłudzicach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 122,31%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kłudzicach są o 92,04% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kłudzicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni