Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kiciny

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Działka 1 500,00 m², Kiciny, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 500,00 m², Kiciny

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 500 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Kiciny, w Gminie Zabrodzie. Działka w kształcie prostokąta. Cena za tę wyjątkową nieruchomość wynosi 135 000 PLN, co daje 90 PLN za metr kwadratowy. Droga dojazdowa asfaltowa w której znajdują się media wo...

    więcej »

    Metrohouse

    135 000 zł

    Kiciny

    1 500,00 m²

  • Działka 1 500,00 m², Kiciny, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 500,00 m², Kiciny

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 500 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Kiciny, w Gminie Zabrodzie w otoczeniu lasów. Działka zgodnie MPZP jest pod zabudowę jednorodzinna i letniskową. Cena za tę wyjątkową nieruchomość wynosi 135 000 PLN, co daje 90 PLN za metr kwadratowy. Dro...

    więcej »

    Metrohouse

    135 000 zł

    Kiciny

    1 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 90 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1500 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1500 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 78,23%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 20,41% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni