Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kaleń-Towarzystwo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 932,00 m², Kaleń-Towarzystwo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 932,00 m², Kaleń-Towarzystwo

    Atrakcyjna Działka 1900 m2 w kształcie prostokąta w pobliżu Żabiej Woli, powiat Grodzisk MazowieckiGłówne atuty nieruchomości: • bliskość komunikacji miejskiej• cicha i spokojna okolica• z dobrym dojazdemDziałka mieszkaniowo - usługowa. Typ własności: Odrębna własność. Działka w Kaleniu Towarzystwie...

    więcej »

    Metrohouse

    289 900 zł

    Kaleń-Towarzystwo

    1 932,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Kaleniu-Towarzystwie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Kaleniu-Towarzystwie: 150 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1932 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1932 m²

Wskaźniki rynku działek w Kaleniu-Towarzystwie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 65,34%
  • Ceny działek na sprzedaż w Kaleniu-Towarzystwie są o 91,73% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Kaleniu-Towarzystwie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni