Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Gawartowa Wola

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 468,00 m², Gawartowa Wola, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 468,00 m², Gawartowa Wola

    Działka budowlana o powierzchni 1468 m2 w Gawartowej Woli gmina Leszno.Działka rolna. Typ własności: Odrębna własność. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie cisze i spokój. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd do działki z ulicy asf...

    więcej »

    Metrohouse

    160 000 zł

    Gawartowa Wola

    1 468,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Gawartowej Woli - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Gawartowej Woli: 109 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1468 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1468 m²

Wskaźniki rynku działek w Gawartowej Woli

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 81,11%
  • Ceny działek na sprzedaż w Gawartowej Woli są o 95,43% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Gawartowej Woli

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni