Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Esterpole

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 824,00 m², Esterpole, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 824,00 m², Esterpole

    Są miejsca, gdzie czas zwalnia, powietrze pachnie sosnowym lasem, a ciszę wypełnia szum drzew i obecność natury. Takie jest Esterpole – idealne miejsce na dom w harmonii z otoczeniem.Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2824 m², zlokalizowaną w miejscowości Esterpole (gmina Brodnica) w od...

    więcej »

    OSA Nieruchomości

    249 000 zł

    Esterpole

    2 824,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Esterpolu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Esterpolu: 88 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2824 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2824 m²

Wskaźniki rynku działek w Esterpolu

  • Ceny działek na sprzedaż w Esterpolu są o 92,89% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Esterpolu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni