Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dalwin

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 018,00 m², Dalwin, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 018,00 m², Dalwin

    Działka z mediami w spokojnej okolicy - Dalwin, gmina TczewAtuty nieruchomości: Świetna lokalizacja - tylko 3 km od węzła autostrady A1 w Stanisławiu, 10 km do Tczewa Media przy działce - prąd i woda Blisko natury - las i jezioro w zasięgu 1 km Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 50 m drogą utwardzoną...

    więcej »

    AGhouse Nieruchomości S.C.

    246 620 zł

    Dalwin

    3 018,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 82 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3018 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3018 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 44,98%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni