Logo

Działka na sprzedaż, 2 287,00 m², oferta nr PAN501252

1 189 000 zł

520 zł /m²

Rata 5 563 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tczew, Armii Krajowej

Działka 2 287,00 m², oferta nr , PAN501252, Tczew, Armii Krajowej
PAN501252 - zdjęcie nr 0
PAN501252 - zdjęcie nr 1
PAN501252 - zdjęcie nr 2
PAN501252 - zdjęcie nr 3
PAN501252 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 2287 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

520 zł

Powierzchnia:

2 287,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą