Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Dąbrówka, Gniewino

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 11 009,00 m², Dąbrówka, Sosnowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 11 009,00 m², Sosnowa

    Działka inwestycyjna!Obszar inwestycji: 11 009 m2Powierzchnia zabudowy: 4 952 m2Powierzchnia biologicznie czynna: 2 425 m2LOKALIZACJA: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrówka, powiat wejherowski, gmina Luzino. Odległość od najbliższego zjazdu do drogi S6 (Gdańsk - Lębork) węzeł Luzino: 9...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    4 400 000 zł

    Dąbrówka, Sosnowa

    11 009,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Dąbrówce, Gniewino - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Dąbrówce, Gniewino: 400 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 11009 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 11009 m²

Wskaźniki rynku działek w Dąbrówce, Gniewino

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 768,58%
  • Ceny działek na sprzedaż w Dąbrówce, Gniewino są o 24,81% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Dąbrówce, Gniewino

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni