Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Chobot

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 500,00 m², Chobot, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 500,00 m², Chobot

    Polecam bardzo ładną działkę w otulinie lasu.To miejsce będzie dla Ciebie idealne do wypoczynku.Działka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Duża działka w Chobocie .Do stacji koleji podmiejskiej w Halinowie 6 km.Wkoło zabudowa jednorodzinna,niedawno wybudowane nowe małe osiedle bliż...

    więcej »

    Metrohouse

    319 000 zł

    Chobot

    2 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Chobocie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Chobocie: 128 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2500 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2500 m²

Wskaźniki rynku działek w Chobocie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 48,80%
  • Ceny działek na sprzedaż w Chobocie są o 91,07% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Chobocie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni