Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Charnowo

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 400,00 m², Charnowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 400,00 m², Charnowo

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m². Teren o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, Możliwości zagospodarowania: Budowa domu jednorodzinnego. Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie bliskość morza oraz ciszę, którą zapewnia pobliski las. Atuty działki: Atrakc...

    więcej »

    Metrohouse

    199 000 zł

    Charnowo

    1 400,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Charnowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Charnowie: 142 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1400 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1400 m²

Wskaźniki rynku działek w Charnowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 63,25%
  • Ceny działek na sprzedaż w Charnowie są o 94,35% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Charnowie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni