Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Budziska, Halinów

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 293,00 m², Budziska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 293,00 m², Budziska

    Na sprzedaż – działka budowlana 1293 m², Halinów Budziska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1293 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Budziska, gmina Halinów.  Lokalizacja: Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy, co zapewnia większą prywatność i c...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    350 000 zł

    Budziska

    1 293,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż Halinów - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż Halinów: 271 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1293 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1293 m²

Wskaźniki rynku działek Halinów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 43,82%
  • Ceny działek na sprzedaż Halinów są o 90,01% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek Halinów

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni