Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Borzęcin Mały

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 890,00 m², Borzęcin Mały, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 890,00 m², Borzęcin Mały

    Do sprzedania działka w gm Stare Babice, Borzęcin MałyGłówne atuty nieruchomości: • bliskość komunikacji miejskiej• bliskość terenów zielonych• bliskość szkoły/przedszkolaDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 890 m2 do sprzedania w Bo...

    więcej »

    Metrohouse

    450 000 zł

    Borzęcin Mały

    890,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Borzęcinie Małym - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Borzęcinie Małym: 506 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 890 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 890 m²

Wskaźniki rynku działek w Borzęcinie Małym

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 46,86%
  • Ceny działek na sprzedaż w Borzęcinie Małym są o 87,15% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Borzęcinie Małym

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni