Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Wojny-Wawrzyńce

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
2 533 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 150,00 m², Wojny-Wawrzyńce, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 150,00 m², Wojny-Wawrzyńce

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta? A może masz pomysł na własny biznes? Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów! Lokalizacja: Wojny-Wawrzyńce, gm. Szepietowo(4 km od Szepietowa, 9 km od Wysokiego Mazowieckiego) Powierzchnia działki: 4030 m Dom pięt...

    więcej »

    Góralczyk Nieruchomości

    380 000 zł

    Wojny-Wawrzyńce

    5 pok.

    150,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 150 do 150 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Wojny-Wawrzyńce - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 150,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 380 000 zł.