Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Szaniec

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 268 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 123,00 m², Szaniec, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 123,00 m², Szaniec

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu, 7 km od Buska Zdroju, na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów!Układ pomieszczeń:Parter:*Nowoczesna kuchnia połączona z pokojem jadalnym;*Pok...

    więcej »

    Greathouse

    525 000 zł

    Szaniec

    5 pok.

    123,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 123 do 123 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Szaniec - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 123,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 525 000 zł.