Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Gąba

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Gąbie wynosi 
12 676 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom inny 355,00 m², Gąba, Brzozowa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom inny 355,00 m², Brzozowa

    homfi ma przyjemność zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która może pełnić zarówno funkcję domu jak i agroturystyki, pensjonatu czy domu spokojnej starości. Na działce kort, sad, pasieka, studnia, dwa oczka wodne, ziemianka. Świetna inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się okolicy -...

    więcej »

    homfi

    4 500 000 zł

    Gąba, Brzozowa

    10 pok.

    355,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż w Gąbie

W Gąbie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Gąbie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 355 do 355 m² od 10 do 10 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Gąba - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Gąbie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Gąbie wynosi obecnie 355,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Gąbie?

Średnia cena domu na sprzedaż w Gąbie wynosi obecnie 4 500 000 zł.