Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Folusz

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
1 692 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 130,00 m², Folusz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 130,00 m², Folusz

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker DOM Z POTENCJAŁEM REKREACYJNYM W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI FOLUSZ, GM. DĘBOWIEC (jasielski, Dębowiec, Folusz) Twoja prywatna oaza w Foluszu – miejsce, gdzie marzenia o ciszy stają się rzeczywistością! Odkryj swoje idealne miejsce na wypoczynek z dala od m...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    219 900 zł

    Folusz

    4 pok.

    130,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »