Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Borowiec, Żukowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Borowcu, Żukowo wynosi 
8 411 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom szeregowy 90,00 m², Borowiec, Janusza Korczaka, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom szeregowy 90,00 m², Janusza Korczaka

    KUP BEZ PROWIZJI! NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i miejscem parkingowym, w którego skład wliczamy 2 kondygnacje:PARTER:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras oraz ogród,- toaleta z WC,- schody prowadzące na piętro,- przedpokój.PIĘTRO:-...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    715 000 zł

    Borowiec, Janusza Korczaka

    3 pok.

    90,00 m²

  • Dom bliźniak 90,00 m², Borowiec, Jacka Malczewskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 90,00 m², Jacka Malczewskiego

    LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Borowiec, zaledwie 2 km od Banina oraz 20 km od centrum Gdańska, co pozwala dotrzeć do miasta w około 30 minut autem. Dla osób zmotoryzowanych dodatkowym atutem jest szybki dojazd do Obwodnicy - wystarczy około 15 minut, aby sprawnie przedos...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    799 000 zł

    Borowiec, Jacka Malczewskiego

    3 pok.

    90,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Rynek domów na sprzedaż w Borowcu, Żukowo - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w Borowcu, Żukowo: 8 411 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 90 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 90 m²

Wskaźniki rynku domów w Borowcu, Żukowo

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 41,53%
  • Ceny domów na sprzedaż w Borowcu, Żukowo są o 83,66% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w Borowcu, Żukowo wynosi 757 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 3 542 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w Borowcu, Żukowo

W Borowcu, Żukowo w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Borowcu, Żukowo oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 90 do 90 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy bliźniaki (1 oferta)
  • segmenty (1 oferta)

Borowiec, Żukowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Borowcu, Żukowo?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Borowcu, Żukowo wynosi obecnie 90,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Borowcu, Żukowo?

Średnia cena domu na sprzedaż w Borowcu, Żukowo wynosi obecnie 757 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w Borowcu, Żukowo?

Najdroższy dom na sprzedaż w Borowcu, Żukowo kosztuje 799 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż w Borowcu, Żukowo kosztuje 715 000 zł