zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SEMEKO Grupa Inwestycyjna S.A.

SEMEKO Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. to gdyński deweloper. Oferuje mieszkania na sprzedaż w Gdyni, Rumi i Redzie. Sprawdź ofertę trójmiejskiego dewelopera.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Gdynia, Reda

Opis firmy - SEMEKO Grupa Inwestycyjna

Doświadczenie

W ciągu naszej działalności sprzedaliśmy ponad 4000 mieszkań o łącznej powierzchni 180 tys. m kw. To przyniosło nam wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy dumni z każdego kolejnego budynku, który oddajemy do użytku. Naszą ambicją jest ciągłe podwyższanie standardów: realizujemy inwestycje o coraz ciekawszej architekturze i wyższej klasie wykończenia. Trzon naszej działalności to budownictwo mieszkaniowe powstające w zgodzie z potrzebami klientów. Mamy także doświadczenie w realizacji projektów użyteczności publicznej: szkół, stacji paliw, salonów samochodowych, sklepów, domów towarowych oraz budowli o charakterze ekologicznym.

Przyjazne budownictwo

Założyliśmy wysoką jakość naszych inwestycji. Pod nasze osiedla wybieramy dogodne lokalizacje, by kreować tam harmonijną przestrzeń do życia i odpoczynku. Dbamy o otoczenie naszych inwestycji, chcemy aby było piękne i funkcjonalne. Do procesu budowy używamy tylko najlepszej jakości materiałów nietoksycznych i nieszkodliwych dla środowiska naturalnego i człowieka.

Projektujemy i budujemy

Ręczymy za jakość oddawanych przez nas budynków. W naszym zespole zatrudniamy inżynierów i specjalistów, którzy sami projektują bądź nadzorują procesy projektowe. Mamy także własne maszyny budowlane. Dzięki temu od początku do końca, możemy elastycznie i mądrze zarządzać procesem inwestycyjnym. Architekt i kierownik budowy pozostają w ścisłym kontakcie do czasu ukończenia inwestycji. Dowodem wysokiej jakości naszych działań są wyróżniania i nagrody  uznanie mieszkańców i lokalnych władz.

SEMEKO Grupa Inwestycyjna - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Oferty nieruchomości w Gdyni

ul. Masztowa 21, Chylonia, Gdynia
Masztowa 21
od 375 000
2-4 pok.
51,26-82,95
Masztowa 21 - W sprzedaży mieszkania w Chyloni w Gdyni. Aktualnie dostępnych jest 7 lokali o powierzchniach 51,26 - 82,95 mkw. Na osiedlu powstanie 7 mieszkań. W sąsiedztwie inwestycji Masztowa 21 znajduje się kolej podmiejska, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe. Inwestycję sprzedaje deweloper 3cityINVEST, termin oddania przewidziany jest na II kwartał 2021. Inwestycja budowana jest przy ul. Masztowa 21. Budynek będzie dwupiętrowy.
Aktualizacja: 2020-02-07
Deweloper 3cityINVEST
ul. Fizylierów, Mały Kack, Gdynia
Complement
od 349 000
2-5 pok.
40,33-91,70
Complement - Nowe mieszkania na Małym Kacku w Gdyni. Projekt realizuje deweloper 3cityINVEST, termin realizacji planowany jest na I kwartał 2022. W pobliżu inwestycji Complement znajduje się szkoła podstawowa, bankomat, park, żłobek. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybuduje parking podziemny. Aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań wielkości od 40,33 do 91,70 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, lokale usługowe. W budynku powstaną 23 lokale. Budynek będzie trzypiętrowy. Inwestycja położona jest przy ul. Fizylierów.
Aktualizacja: 2020-03-02
Deweloper 3cityINVEST
ul. Chylońska, Cisowa, Gdynia
Osiedle Cis
zapytaj o cenę ›
1-5 pok.
29,21-101,94
Osiedle Cis - Nowe mieszkania w Gdyni. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Chylońska. W pobliżu inwestycji Osiedle Cis znajduje się szkoła podstawowa, apteka, przystanek trolejbusowy, bankomat. W ofercie dostępnych jest 66 mieszkań o metrażach od 29,21 do 101,94 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. Na osiedlu powstanie 148 lokali. Projekt realizuje deweloper Euro Styl SA, termin oddania przewidziany jest na IV kwartał 2021. Budynek będzie pięciopiętrowy. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje parking podziemny.
Aktualizacja: 2020-04-06
Deweloper Euro Styl SA
ul. Janki Bryla, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
Sokółka Zielenisz
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
48,78-88,61
Sokółka Zielenisz - Mieszkania na sprzedaż na Chwarznie-Wiczlinie. Budynek będzie trzypiętrowy. Na kondygnacji -1 deweloper wybuduje parking podziemny. Inwestycja budowana jest pod adresem ul. Janki Bryla. Aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań wielkości 48,78 - 88,61 mkw. W budynku powstaną 132 lokale. Inwestycję buduje deweloper Hossa Grupa Inwestycyjna S.A., termin realizacji planowany jest na I kwartał 2020. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, plac zabaw. W sąsiedztwie inwestycji Sokółka Zielenisz znajduje się rzeka, szkoła podstawowa, gimnazjum, staw.
Aktualizacja: 2020-03-27
ul. św. Faustyny, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
Wiczlino-Ogród
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
57,39-107,43
Wiczlino-Ogród - Mieszkania na sprzedaż na Chwarznie-Wiczlinie. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie parking podziemny. Aktualnie dostępnych jest 19 lokali wielkości od 57,39 do 107,43 m². Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. św. Faustyny. W sąsiedztwie inwestycji Wiczlino-Ogród dostępne są poczta, przedszkole, market, basen. Inwestycję buduje deweloper Hossa Grupa Inwestycyjna S.A., termin oddania planowany jest na IV kwartał 2020. Dla wygody mieszkańców przewidziano lokale usługowe, windę, plac zabaw. W budynku powstanie 250 lokali, w tym spełniające warunki programu MdM. Budynek będzie miał 2 piętra.
Aktualizacja: 2020-04-07
ul. Rozewska, Chylonia, Gdynia
Rozewska
od 459 047
3 pok.
69,41-70,74
Rozewska - Nowe mieszkania w Gdyni. Na kondygnacji podziemnej znajduje się wielostanowiskowy parking podziemny. W sprzedaży są mieszkania z balkonami o dodatkowym metrażu 4,76 mkw. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę, plac zabaw. Na osiedlu powstały 74 lokale. W pobliżu inwestycji Rozewska dostępne są liceum, przedszkole, szkoła podstawowa, park. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Rozewska. W ofercie dostępne są 2 lokale wielkości od 69,41 do 70,74 mkw. Budynek jest dziewięciopiętrowy. Inwestycję zrealizowała firma Archicom Polska S.A..
Aktualizacja: 2020-04-09
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 20 052 osoby
Chcę otrzymywać premierowe oferty oraz informacje o promocjach
Później
Tak
Wystąpił błąd, nie udało się wysłać danych.
Oferta, do której wysłano zgłoszenie jest nieaktywna. Zapisz się na nasz newsletter, aby dowiedzieć o się pierwszy o podobnych ofertach.
Drogi użytkowniku, ciastka zostały usunięte.
Wystąpił nieoczekiwany błąd, nie udało się wysłać danych, proszę odświeżyć stronę.
Dziękujemy, wkrótce otrzymasz od nas pierwsze informacje o podobnych ofertach i promocjach.