zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Salwator City sp. z o.o.

Salwator City to deweloper realizujący m.in. projekty mieszkaniowe w Krakowie. Poznaj szczegółową ofertę mieszkań na sprzedaż.
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Kraków

Opis firmy - Salwator City

Sprzedaż prowadzi:

Biuro sprzedaży w Krakowie

ul. Stańczyka 10/51
30-126 Kraków
nr. tel. +48 12 353 09 66, +48 12 353 03 84

 Future City to jedno z największych krakowskich przedsięwzięć mieszkaniowych. Naszym celem jest zaoferowanie nowej jakości życia w styczności z nowoczesną architekturą. Zapraszamy wszystkich ceniących bezpieczeństwo, spokój i bliskość centrum miasta. Mieszkańcy Salwator City będą mieli niespotykaną w innych miejscach Krakowa możliwość zamieszkania w wyjątkowym miejscu, jak i budynkach. Skala przedsięwzięcia i jego niepowtarzalny klimat odpowiada najbardziej ambitnym projektom mieszkaniowym.

Future City to wyjątkowe osiedle mieszkaniowe na planie miasta Krakowa. W jego skład wchodzi 12 luksusowych budynków o zróżnicowanej wysokości od III do XI pięter. Całość rozplanowana na rzucie prostokąta czyni te inwestycje spokojnym, miłym, ale też i bogato rozbudowanym kompleksem.

Future City to synonim mieszkań na najwyższym poziomie, nowoczesnej architekturze oraz wyśmienitej lokalizacji. Mają tu Państwo do wyboru przestronne, dobrze funkcjonalnie rozplanowane lokale, z których najwyżej położone oferują niezapomniane widoki na każdą ze stron świata. Budowę rozpoczęliśmy od zespołu trzech segmentów wyrastających ze wspólnej bryły parteru. Znajdą się tu mieszkania o wystawie południowo-wschodniej skierowanej w kierunku centrum osiedla, a dalej centrum Krakowa. Natomiast kierunek zachodni to kojący oczy widok na otaczające inwestycje ogródki działkowe, a dalej zielone tereny Lasu Wolskiego.

Mieszkania w Future Cityobejmują powierzchnie od 30 mkw. aż po rozległe penthouse'y o metrażu ok. 140 mkw.

Salwator City - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11140 osób