zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rogowski Development

Rogowski Development - deweloper mieszkaniowy zajmujący się działalnością budowlaną w Warszawie, w Białymstoku. Doświadczenie deweloperskie jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Zapoznaj się z naszą ofertą!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • Warszawa, Białystok

Opis firmy - Rogowski Development

Grupa Kapitałowa Rogowski Development została powołana do życia w roku 2004 przez Prezesa Remigiusza Rogowskiego, współwłaściciela firmy developerskiej "Wersal Podlaski" od lat z powodzeniem działającej na terenie Białegostoku i Warszawy. Grupa Rogowski Development została założona przez wieloletnich praktyków oraz pasjonatów branży. Naszym zadaniem jest odpowiedzenie w praktyce na pytanie „Jakie mieszkania sprawią, że ludzie będą się w nich dobrze czuć?".

Po pięciu latach działalności, sprzedaniu ponad pięciuset mieszkań i otwarciu budów kolejnego tysiąca jesteśmy bliscy przekonania, że mamy odpowiedź na postawione pytanie.

Naszym celem jest takie kreowanie otoczenia, aby każdy z jego mieszkańców znalazł w nim odrobinę siebie. W praktyce oznacza to staranny dobór terenów inwestycyjnych z uwzględnieniem kluczowych czynników, staranne dopracowanie projektów budowlanych, inwestycyjnych czy komunikacyjnych oraz standard wykonania prac, który firmujemy nazwiskiem Prezesa.

W budownictwie mieszkaniowym kluczowy jest pomysł na osiedle. Kładziemy nacisk na właściwe zagospodarowanie działek tak, aby pozostawić mieszkańcom przestrzeń wypoczynku i rekreacji. Zakładamy i planujemy realistyczną pojemność osiedli aby nie koncentrować na nich ruchu samochodowego. Dbamy o czytelne i funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń z wyraźnie zarysowanym strefowaniem poszczególnych funkcji użytkowych po to, aby mieszkanie stało się wygodnym miejscem do życia i wypoczynku. Przekraczamy normy rozmiarów okien, aby wnętrza były lepiej naświetlone. Każda inwestycja powstaje tak, jakbyśmy przygotowywali ją dla swoich najbliższych.

To wszystko sprawia, że oferta Grupy Kapitałowej Rogowski Development, pomimo cen przewyższających lokalne poziomy, osiąga pozycję lidera rynku białostockiego oraz stała się zauważalną i cenioną na rynku warszawskim, gdzie realizujemy wyłącznie zaawansowane i innowacyjne projekty mieszkalno-użytkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio zrealizowanych inwestycji oraz aktualną ofertą firmy. Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup mieszkania i chcemy, abyście polecali nas Państwo znajomym.

Dynamika sprzedaży wskazuje, że coraz więcej Klientów obdarza nas swoim zaufaniem. A ono jest dla nas najważniejszym celem w pracy. 

Zapraszamy do nas.

Rogowski Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Oferty nieruchomości w Białymstoku

ul. Puchalskiego, Wygoda (Bagnówka), Białystok
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach
od 293 000
3 pok.
57,95-75,43
Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach - W sprzedaży mieszkania w Białymstoku. Osiedle sprzedaje firma EKO-SYSTEM, termin realizacji przewidziany jest na grudzień 2019. W ofercie dostępne są 53 lokale o powierzchniach od 57,95 do 75,43 m². Na osiedlu powstanie 88 mieszkań. W sprzedaży są mieszkania z ogródkami o powierzchniach dodatkowych od 26,00 do 270,00 m². Budynek będzie liczył 2 piętra. Inwestycja zlokalizowana jest pod adresem ul. Puchalskiego. W okolicy inwestycji Eko-Osiedle 2-poziomowe mieszkania w szeregówkach znajduje się las, szkoła podstawowa, rzeka.
Aktualizacja: 2018-09-19
Deweloper EKO-SYSTEM
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 934 osoby