zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Real Development Group sp. z o.o. sp.k.

REAL Development Group to łódzki deweloper. Oferuje apartamenty, mieszkania i domy na sprzedaż w Łodzi. W ofercie znajdują się również powierzchnie biurowe.
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź, Karwieńskie Błoto Drugie
Kontakt

Opis firmy - Real Development Group

Dynamiczny deweloper.
Z pasją rozwija kolejne inwestycje i pomysły by tworzyć nieszablonowe przestrzenie, które będą zachwycały naszych Klientów. Kieruje się przekonaniem, że prawdziwą wartość przedstawiają projekty o wysokiej jakości i najlepszych rozwiązaniach architektonicznych.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, prowadzi także działalność inwestycyjną, organizuje finansowanie inwestycji, sprawuje nadzór budowlany, pełni rolę inwestora zastępczego. Zajmuje się również doradztwem inwestycyjnym, a także analizami rynku nieruchomości, w szczególności rynku pierwotnego.

Komplementarny, zgrany zespół.
W oparciu o doświadczenie wysoko wykwalifikowanych członków zespołu, Spółka oferuje profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach, począwszy od wyboru gruntu, przez uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń, przygotowanie projektu, a zakończywszy na realizacji i sprzedaży inwestycji.

Nasza oferta

5 ofert

Filtruj
Wybrane filtry: