zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Racis Development Sp. z o.o.

Suwałki, ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 5, lok. 4
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Suwałki
Firma Racis Development Sp. z o.o. została powołana do życia przez Szymona Racisa – wieloletniego praktyka oraz pasjonata branży, dotychczasowego właściciela Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Szymon Racis od blisko 10 lat z powodzeniem działającego na terenie Suwałk i okolic.

Naszym celem jest zapewnienie szerokiej oferty mieszkań, apartamentów oraz lokali usługowych, które spełnią zróżnicowane oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. To właśnie Oni są dla nas najlepszą reklamą, a ich zadowolenie daje nam powód, by z entuzjazmem i satysfakcją tworzyć coraz to nowe inwestycje i wdrążać innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy ukierunkowani na realizację kameralnych, a zarazem nowoczesnych inwestycji.

Naszą pasją jest kreowanie przestrzeni poprzez budowę mieszkań oraz powierzchni usługowych. Na każdym etapie przygotowywania inwestycji, począwszy od zakupu gruntu, projektowanie, poprzez realizację, sprzedaż i obsługę po sprzedaży, myślimy o ludziach, którzy będą w nich spędzać ważne chwile swojego życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Suwałki
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Racis Development Sp. z o.o.
Suwałki, ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 5, lok. 4

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę