zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Proxin Investment Sp. z o.o.

Proxin Investment to firma deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu. Sprawdź ofertę dewelopera.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Poznań
Kontakt

Opis firmy - Proxin Investment

Proxin Investment Sp. z o. o. jest częścią grupy międzynarodowych inwestorów realizujących inwestycje w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce swoją działalnością obejmuje teren Poznania i to właśnie tu pragnie dokonywać inwestycji w ciągu najbliższych lat. Jej strategią jest wnikliwa analiza rynku przed podjęciem decyzji o zakupie  gruntów pod projekty mieszkaniowe, biurowe, handlowe i usługowe.

Do tej pory deweloper oddał do użytku mieszkania na osiedlu „Nowe Ogrody” przy ul. Meissnera 2 w dzielnicy Jeżyce. Inwestycja ta ma charakter wieloetapowy. Głównymi jej zaletami jest bliskość Jeziora Rusałka, lasów, a nawet Ogrodu Botanicznego oraz wygodna komunikacja z centrum Poznania. Funkcjonalne i dobrze przemyślane mieszkania są dostępne w zróżnicowanych metrażach - od 24 do 103 m².

Ponadto spółka wzięła pod swoją opiekę budynek biurowy przy ul. Ratajczaka 19 i w pełni go zmodernizowała. Przyczyniła się tym samym do wzrostu komfortu i bezpieczeństwa pracy mieszkańców Poznania i ułatwiła prowadzenie działalności lokalnym przedsiębiorstwom.

Proxin Investment - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

2 oferty

Filtruj
Wybrane filtry:
Nautic Park, nowe apartamenty, Proxin Investment Sp. z o.o., Darłówko, ul. Słowiańska 21, Darłowo Oferta szczegóły link
od 1 039 623 zł

Zrealizowane projekty mieszkaniowe