Proxin Investment Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Jana Olbrachta 94
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
5 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • lokale użytkowe, mieszkania
  • Poznań, Darłowo
Proxin Investment Sp. z o. o. jest częścią grupy międzynarodowych inwestorów realizujących inwestycje w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W Polsce swoją działalnością obejmuje teren Poznania i to właśnie tu pragnie dokonywać inwestycji w ciągu najbliższych lat. Jej strategią jest wnikliwa analiza rynku przed podjęciem decyzji o zakupie  gruntów pod projekty mieszkaniowe, biurowe, handlowe i usługowe.

Do tej pory deweloper oddał do użytku mieszkania na osiedlu „Nowe Ogrody” przy ul. Meissnera 2 w dzielnicy Jeżyce. Inwestycja ta ma charakter wieloetapowy. Głównymi jej zaletami jest bliskość Jeziora Rusałka, lasów, a nawet Ogrodu Botanicznego oraz wygodna komunikacja z centrum Poznania. Funkcjonalne i dobrze przemyślane mieszkania są dostępne w zróżnicowanych metrażach - od 24 do 103 m².

Ponadto spółka wzięła pod swoją opiekę budynek biurowy przy ul. Ratajczaka 19 i w pełni go zmodernizowała. Przyczyniła się tym samym do wzrostu komfortu i bezpieczeństwa pracy mieszkańców Poznania i ułatwiła prowadzenie działalności lokalnym przedsiębiorstwom.
Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Dwie opcje zakupu lokalu 21A/16 w Nautic Park
Promocja

Opcja nr 1
Zakup gotowego i wykończonego „pod klucz” apartamentu, w którym zaprojektowano: salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienkę oraz wc. Łączna powierzchnia lokalu wynosi: 68,34 m².

Opcja nr 2
Zakup lokalu, z którego można zaaranżować i dokonać podziału na dwa niezależne apartamenty. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów inwestycyjnych. Każdy z lokali będzie posiadać: salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz korytarz. Dodatkowo do każdego lokalu będzie przynależeć taras. Powierzchnia lokali: 26,24 m² oraz 36,32 m².

Szczegóły w biurze sprzedaży.

Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Poznań Darłowo
Wybrane filtry:
Nautic Park, nowe apartamenty, Proxin Investment Sp. z o.o., Darłówko, ul. Słowiańska 21, Darłowo Oferta szczegóły link
od 1 218 632 zł

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Proxin Investment Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Jana Olbrachta 94

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Nautic Park
Poznań, ul. Meissnera 4/U3

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Nowe Ogrody
Poznań, ul. Meissnera 2/U1

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę