zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy

Kim jesteśmy? Polskie Nieruchomości to jedyna z polskich firm gwarantująca szeroki wachlarz usług związanych z obsługą nieruchomości. Świadczymy pomoc w zakresie prowadzonych transakcji na rynku...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • mieszkania, działki, lokale użytkowe
  • Wrocław

Nasi pośrednicy nieruchomości

Alicja Gruszkiewicz - Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy

Alicja Gruszkiewicz

pokaż numer
Artur Garczarek - Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy

Artur Garczarek

pokaż numer
Łukasz Kułakowski - Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy

Łukasz Kułakowski

pokaż numer
PATRYK WASIŁEK - Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy

PATRYK WASIŁEK

pokaż numer

Opis firmy - Polskie Nieruchomości Alicja Gruszkiewicz & Partnerzy

Kim jesteśmy?

Polskie Nieruchomości to jedyna z polskich firm gwarantująca szeroki wachlarz usług związanych z obsługą nieruchomości. Świadczymy pomoc w zakresie prowadzonych transakcji na rynku nieruchomości poprzez najwyższą jakość usług doradczych i prawnych. Polskie Nieruchomości to zespół specjalistów z różnych dziedzin rynku nieruchomości. Jesteśmy blisko klienta i jego potrzeb.  Nasz cel to profesjonalizm i bezpieczeństwo klienta, zaufanie i skuteczność.

Jak to robimy?

Badamy stan prawny nieruchomości, opiniujemy umowy deweloperskie, obsługujemy transakcje nieruchomości gruntowych. Prowadzimy klientów przez cały proces sprzedaży, doradzamy przy kupnie nieruchomości i w uzyskaniu kredytu. Obsługujemy klientów instytucjonalnych, współpracujemy z deweloperami. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży i najmu nieruchomości komercyjnych. Posiadamy sprawdzone metody na podkreślenie i zaprezentowanie potencjału każdej nieruchomości, stosując techniki Home Stagingu. Przygotowujemy nieruchomości do szybkiej i zyskownej transakcji. Posiadamy sprawdzone metody prezentowania potencjału nieruchomości. Z klientem opracujemy odpowiednią strategię, która pozwoli w krótkim czasie doprowadzić do finalizacji transakcji.

Z kim?

W skład Naszego Zespołu wchodzą licencjonowani pośrednicy z wieloletnim doświadczeniem, prawnicy z renomowanych kancelarii prawnych i notarialnych, doradcy kredytowi i inwestycyjni oraz jedyny na terenie Dolnego Śląska - Akredytowany Home Stager HSNP.
Robimy to, co inne biura, jednak inaczej niż inni. 

Zajmujemy się sprzedażą, a nie sprzedawaniem nieruchomości. Tworzymy nowy, pozytywny wizerunek zawodu pośrednika.

Nasza oferta

81 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 13 625 osób