zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Peira

Łódź, ul. Srebrzyńska 40
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Łódź
Solidne fundamenty
Specjalizujemy się w nowoczesnym budownictwie komfortowych nieruchomości mieszkaniowych. Nasze doświadczenie oparte jest o zrealizowane z sukcesem duże inwestycje.

Fakt, że współpracujemy tylko ze sprawdzonymi fachowcami i wykorzystujemy materiały jedynie o najlepszym standardzie, zapewnia nam najwyższą jakość realizacji projektów. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań, dbałość o bezpieczeństwo i o każdy szczegół wykonania projektu, każdorazowo gwarantują nam sukces.

Wizja i rozwój
Działamy z rozmachem, w pełni rozumiejąc wyzwania jakie stoją przed branżą deweloperską. Z zadowoleniem obserwujemy jak zbudowane przez nas kompleksy tętnią życiem.

Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycję planujemy w oparciu o przemyślane działania, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom młodych, polskich rodzin. Projektujemy zawsze z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Zapewniamy wysoki komfort w przystępnej cenie.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Łódź
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży
Łódź, ul. Srebrzyńska 40

pokaż numer

Biuro sprzedaży Srebrzyńska Park
Łódź, ul. Srebrzyńska 40

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę