zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Oikos Nieruchomości

Nasza historia to ponad 20 lat odpowiedzialnej, pełnej pomysłów pracy, to liczne grono inwestorów, klientów, doradców i przyjaciół!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, domy
  • Bydgoszcz
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Śliż Henryk - Oikos Nieruchomości

Śliż Henryk

pokaż numer

Opis firmy - Oikos Nieruchomości

OIKOS – najdawniejsza europejska starohebrajska i grecka nazwa ogniska domowego, ciepła i szczęścia – synonimu domu.

Z estymą dla historii architektury, tradycji i zwyczajów – zapraszamy do udziału w obrocie nieruchomościami we wszystkich segmentach współczesnego rynku Polski i Europy.

Możesz u nas szukać swojego wymarzonego miejsca na ziemi, dobrze inwestować swoje pieniądze, budować hotele, restauracje, biurowce, markety.

Możesz a wręcz powinieneś zadbać o swoją rodzinę, o jej przyszłość. Nawet jeżeli nie jesteś zbyt bogaty i będziesz korzystał z kredytów bankowych, kup mieszkanie, działkę lub wybuduj dom.

Możesz kupować i sprzedawać domy, kamienice, tereny inwestycyjne, realizować bardzo małe projekty ale i te największe.

Zastanów się czy teraz i w latach następnych należy kupować i sprzedawać ziemię rolną. Jesteśmy w tej dziedzinie szczególnie dobrym doradcą zwłaszcza w czasie dużych utrudnień powiększania ,,Małych Ojczyzn".

Prowadzimy również projekty różnych inwestycji w tym: biogazowni , fotowoltaiki i innych zródeł energii odnawialnej.

Nasza historia to ponad 20 lat odpowiedzialnej, pełnej pomysłów pracy, to liczne grono inwestorów, klientów, doradców i przyjaciół!

Zapraszamy więc do ”naszego domu” z Waszymi i naszymi pomysłami i projektami. Już na wstępie zaoferujemy Wam dostępność do naszych zasobów, życzliwość i profesjonalizm.

Nasza oferta

32 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry: