Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 050,00 m², oferta nr CPI-BS-1890-4

2 900 000 zł

2 762 zł /m²

Rata 13 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Zabrze

Obiekt 1 050,00 m², oferta nr , CPI-BS-1890-4, Zabrze
CPI-BS-1890-4 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1890-4 - zdjęcie nr 1
CPI-BS-1890-4 - zdjęcie nr 2
CPI-BS-1890-4 - zdjęcie nr 3
CPI-BS-1890-4 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 1050 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 762 zł

Powierzchnia:

1 050,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą