Logo

Nowy obiekt, 21,79 m², oferta nr 62

464 127 zł

21 300 zł /m²

Rata 2 172 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Wilanów, ul. Aleja Rzeczypospolitej 21

Obiekt 21,79 m², oferta nr 62, RZ21 lokale usługowe, Warszawa, Wilanów, ul. Aleja Rzeczypospolitej 21
RZ21 lokale usługowe - zdjęcie nr 0
RZ21 lokale usługowe - zdjęcie nr 1
RZ21 lokale usługowe - zdjęcie nr 2
RZ21 lokale usługowe - zdjęcie nr 3
RZ21 lokale usługowe - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja obiektu 21.79 m², 62
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Cena za m²:

21 300 zł

Powierzchnia:

21,79 m²

Piętro:

2 piętro

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą