Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 282,00 m², oferta nr CPI-BS-1346-3

1 936 000 zł

1 510 zł /m²

Rata 9 058 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Olsztyn

Obiekt 1 282,00 m², oferta nr , CPI-BS-1346-3, Olsztyn
CPI-BS-1346-3 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1346-3 - zdjęcie nr 1
CPI-BS-1346-3 - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

1 510 zł

Powierzchnia:

1 282,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą