Logo

Obiekt na sprzedaż, 739,00 m², oferta nr CPI-BS-1076-3

1 710 000 zł

2 314 zł /m²

Rata 8 001 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Międzyzdroje

Obiekt 739,00 m², oferta nr , CPI-BS-1076-3, Międzyzdroje
CPI-BS-1076-3 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1076-3 - zdjęcie nr 3
CPI-BS-1076-3 - zdjęcie nr 4
Galeria

Cena za m²:

2 314 zł

Powierzchnia:

739,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą