Logo

Obiekt na sprzedaż, 51,46 m², oferta nr 20592

663 834 zł

12 900 zł /m²

Rata 3 106 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Home Partner

Międzyzdroje, M. Skłodowskiej-Curie

Obiekt 51,46 m², oferta nr , 20592, Międzyzdroje, M. Skłodowskiej-Curie
20592 - zdjęcie nr 0
20592 - zdjęcie nr 1
20592 - zdjęcie nr 2
20592 - zdjęcie nr 3
20592 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 51.46 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 900 zł

Powierzchnia:

51,46 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą