Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 102,40 m², oferta nr SOTIVY154

12 000 000 zł

10 885 zł /m²

Rata 56 145 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Srebrna

Obiekt 1 102,40 m², oferta nr , SOTIVY154, Łódź, Bałuty, Bałuty, Srebrna
SOTIVY154 - zdjęcie nr 0
SOTIVY154 - zdjęcie nr 1
SOTIVY154 - zdjęcie nr 2
SOTIVY154 - zdjęcie nr 3
SOTIVY154 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 1102.4 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 885 zł

Powierzchnia:

1 102,40 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą