Logo

Obiekt na sprzedaż, 631,00 m², oferta nr SOHOJO166

7 000 000 zł

11 094 zł /m²

Rata 32 751 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Metrohouse

Łódź, Bałuty, Studencka

Obiekt 631,00 m², oferta nr , SOHOJO166, Łódź, Bałuty, Bałuty, Studencka
SOHOJO166 - zdjęcie nr 0
SOHOJO166 - zdjęcie nr 1
SOHOJO166 - zdjęcie nr 2
SOHOJO166 - zdjęcie nr 3
SOHOJO166 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 631 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

11 094 zł

Powierzchnia:

631,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą