Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,10 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr 54413/4508/OMS

550 000 zł

9 804 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Legionowo, Zygmunta Krasińskiego

3 pokoje, mieszkanie 56,10 m², piętro 10, oferta nr , 54413/4508/OMS, Legionowo, Zygmunta Krasińskiego
54413/4508/OMS - zdjęcie nr 0
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,10 m²

Piętro:

10 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę