Logo

Nowe mieszkanie, 51,22 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A19

599 274 zł

11 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 804 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dualis

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, ul. Zygmunta Chychły

3 pokoje, mieszkanie 51,22 m², piętro 3, oferta nr A19, Dualis, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, ul. Zygmunta Chychły
Dualis - zdjęcie nr 0
Dualis - zdjęcie nr 1
Dualis - zdjęcie nr 2
Dualis - zdjęcie nr 3
Dualis - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.22 m², A19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

51,22 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę