Logo

Nowe mieszkanie, 42,55 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A15

491 453 zł

11 550 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dualis

Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, ul. Zygmunta Chychły

2 pokoje, mieszkanie 42,55 m², piętro 2, oferta nr A15, Dualis, Gdańsk, Orunia Górna-Gdańsk Południe, ul. Zygmunta Chychły
Dualis - zdjęcie nr 0
Dualis - zdjęcie nr 1
Dualis - zdjęcie nr 2
Dualis - zdjęcie nr 3
Dualis - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.55 m², A15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę