Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,50 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr TC839387

530 000 zł

11 158 zł /m²

Rata 2 480 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Warszawa, Targówek, Żuromińska

3 pokoje, mieszkanie 47,50 m², piętro 4, oferta nr , TC839387, Warszawa, Targówek, Targówek, Żuromińska
TC839387 - zdjęcie nr 0
TC839387 - zdjęcie nr 1
TC839387 - zdjęcie nr 2
TC839387 - zdjęcie nr 3
TC839387 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,50 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1972

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę