Logo

Nowe mieszkanie, 61,84 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A29

546 872 zł

8 843 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 559 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Zuchów

Łódź, Górna, Rokicie, ul. Zuchów 4

3 pokoje, mieszkanie 61,84 m², piętro 3, oferta nr A29, Osiedle Zuchów, Łódź, Górna, Rokicie, ul. Zuchów 4
SALON Z ANEKSEM24,99 m²SYPIALNIA11,62 m²SYPIALNIA11,10 m²ŁAZIENKA4,72 m²KORYTARZ8,94 m²BALKON10,20 m²
Wymiary mieszkania 61.84 m², A29
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.84 m², A29
A29
Plan piętra
Osiedle Zuchów - zdjęcie nr 0
Osiedle Zuchów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.84 m², A29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,84 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,85 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,20 m²)

Termin oddania:

Budynek A - kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę