Logo

Nowe mieszkanie, 56,57 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A17

504 463 zł

8 918 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 360 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Zuchów

Łódź, Górna, Rokicie, ul. Zuchów 4

3 pokoje, mieszkanie 56,57 m², piętro 2, oferta nr A17, Osiedle Zuchów, Łódź, Górna, Rokicie, ul. Zuchów 4
SALON Z ANEKSEM24,07 m²SYPIALNIA12,63 m²SYPIALNIA8,77 m²ŁAZIENKA3,75 m²GARDEROBA2,08 m²KORYTARZ4,77 m²BALKON8,34 m²
Wymiary mieszkania 56.57 m², A17
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.57 m², A17
A17
Plan piętra
Osiedle Zuchów - zdjęcie nr 0
Osiedle Zuchów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.57 m², A17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,57 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,83 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,34 m²)

Termin oddania:

Budynek A - kwiecień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę